Президент США Дональд Трамп теж приділив увагу прес-марафону свого українського колеги Володимира Зеленського (що не дивно, враховуючи кількість питань про компанію Burisma, стенограму і розслідування). На думку Трампа, після відповіді Зеленського, в якому той відкинув наявність шантажу в їх спілкуванні процедуру імпічменту можна згортати.

«Президент України Володимир Зеленський заявив журналістам у четвер, що його скандальний липневий розмова з президентом Трампом не містив обіцянки хабарів, шантажу або quid pro quo, як стверджують демократи, налаштовані на імпічмент. Це повинно негайно покласти край розмовам про імпічмент! », - написав він у Twitter.

 

 
Відповідаючи на питання журналістів, Зеленський відповів, що він вважає точної розшифровку стенограми, опублікована Білим домом. І додав, що знав про затримку виділення фінансової допомоги від США.

«Але проблема, за його словами, ніколи не була пов'язана з бажанням Трампа, щоб Київ відновив розслідування енергетичної компанії, пов'язаної з сином колишнього віце-президента Джо Байдена, Хантером Байденом. "Шантаж не було", - сказав Зеленський », - пише FoxNews.


Також Трампа згадав і про Байдена.