У неділю Білий дім повідомив юридичний комітет Палати представників, що не братиме участі у розслідуванні щодо імпічменту в середу, але не виключає своєї участі в майбутніх слуханнях.

Про це йдеться в оприлюдненому Politico листі адвоката Білого дому Пета Кіполлоне, адресованого голові комітету Джерролду Надлеру.

 

"Як відомо, це безпідставне і однопартійне розслідування суперечить історичній практиці, процесуальному праву та справедливості. Не можна очікувати нашої участі у слуханнях, поки не будуть названі свідки і доки не стане відомо, чи юридичний комітет забезпечить президентові справедливий процес шляхом додаткових слухань", - написав адвокат Білого дому.

Кіполлоне у своєму листі також звинуватив Надлера у цілеспрямованому плануванні слухань у ті дати, коли відбуватиметься поїздка президента Трампа до Лондона на саміт НАТО (3-4 грудня). 

Це рішення, на думку Politico, свідчить про те, що президент Дональд Трамп прислухався до своїх радників та республіканців з Конгресу, які вважають, що його участь "легітимізувала б незаконне розслідування".

 

Раніше Комітет з питань юстиції Палати представників Конгресу США запросив президента Дональда Трампа та його представників взяти участь у наступних слуханнях справи про його імпічмент, які відбудуться 4 грудня.