Зустріч президента України Володимира Зеленського, президента Франції Еммануеля Макрона, канцлерки Німеччини Ангели Меркель та президента Росії Володимира Путіна розпочнеться у Парижі 9 грудня о 16:00 за місцевим часом (17:00 за Києвом). Про це повідомила представниця німецького уряду Ульріке Деммер, повідомляє "Укрінформ".

"Робоче засідання в чотиристоронньому форматі має розпочатися о 16:00. Спільна конференція запланована на 19:00 (20:00 за Києвом)", - сказала Деммер.

Перед засіданням Ангела Меркель повинна провести двосторонні зустрічі з Зеленським і Путіним. О 15:00 (16:00 за Києвом) канцлерка проведе зустріч сам на сам із президентом РФ, а через півгодини (о 16:30 за Києвом) - із Зеленським.

Представниця уряду ФРН повідомила, що у Берліні сподіваються на "новий імпульс у мирному процесі та погодження нових кроків" на цьому саміті. Деммер також додала, що з жовтня 2016 року (попереднього саміту), в питанні мирного процесу врегулювання просунутися не вдалося. Але, за її словами, цьогоріч з'явилася "нова динаміка" та вдалося зробити конкретні кроки.