Заява прем'єр-міністра Олексія Гончарука про відставку, яку він передав президенту, не має жодної юридичної сили.

 

Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів у Верховній Раді.

«На засіданні лідерів фракцій було вирішено негайно викликати прем'єр-міністра до парламенту та запитати у нього, чи знає він Конституцію, зокрема статтю 15, і чи знає, кому має подавати заяву про відставку. Відповідна заява має подаватися парламенту, який призначає прем'єра та приймає його відставку», - наголосив Сергій Соболєв.

 

Народний депутат зазначив, що заява про відставку була подана президенту для того, щоб, з одного боку, виправдати «свою неетичну і недостойну поведінку, продемонстровану на записах, що були оприлюднені, а з іншого боку - щоб прикритися тим, що заява фактично є, але розглянути її неможливо».

«Роботу уряду я вважаю хаотичною і несистемною. Гіршої ситуації уявити не можна. Цей уряд міг дійсно робити реальні зміни, оскільки має всі інструменти: більшість в парламенті, президента, який підписує остаточні редакції законів, але, на жаль, цей уряд не має програми», - резюмував Сергій Соболєв.