Лев Парнас "невірно представляє факти" і є "ненадійним свідком", заявив персональний юрист президента США Дональда Трампа Руді Джуліані в інтерв'ю популярним американським каналам CNN та Fox News в середу.

 

Лев Парнас, американський бізнесмен, якому у США висунуто звинувачення у порушенні правил фінансування політичних кампаній, виступив з низкою інтерв'ю для преси, в яких звинуватив Джуліані а також високопосадовців адміністрації Трампа, включаючи міністра юстиції Білла Бара, віце-президента Майка Пенса та інших у тому, що вони знали і брали участь у тиску на Україну з метою отримати негативну інформацію на політичного опонента чинного американського президента.

 

Парнас також заявив, що він саме з Джуліані координував свої дії з організації тиску на Україну. Джуліані відзначив, що готовий відповісти на закиди Парнаса в суді, але утримається від коментарів у пресі.

"Очевидно, він мене ввів в оману. Я дуже засмучений", - наголосив юрист Трампа, який часто виступає з заявами для преси.

 

Він окремо спростував звинувачення Парнаса в тому, що Джуліані координував свої дії з міністром юстиції США Біллом Баром. "Я ніколи не говорив з ним про цю справу. Жодного слова", - додав Джуліані.

Можливий тиск адміністрації президента США на Україну задля отримання негативної інформації пр Байдена є центральним елементом звинувачень проти Трампа висунутих у рамках імпічменту.