Під час засідання Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС п'ятий президент  запропонував для обговорення ряд питань

Про це п'ятий президент України  написав у Facebook:

 

"Під час засідання Комітету з питань інтеграції України з ЄС запропонував для обговорення ряд важливих питань, зокрема:

1. У складі української делегації для участі у Раді асоціації Україна-ЄС не знайшлося місця парламентарям. Протягом останніх 5 років у складі делегації завжди була забезпечена парламентська присутність, бо це в інтересах України. Відсутність у складі делегації членів профільного комітету не сприяє посиленню позицій України. На зовнішньому фронті ми маємо виступати єдиною українською командою.

2. За результатом засідання Ради асоціації згадується про необхідність прийняття окремих додатків. Звернувся до віце-прем'єра з питанням, про які саме додатки йдеться і про що йшлося у дискусії зі стороною Європейського Союзу.

3. Запропонував прийняти документ за підсумком засідання Комітету з питань інтеграції України з ЄС, щоб члени Комітету мали можливість ознайомитися з урядовим планом заходів за результатами засідання Ради асоціації, а також могли внести пропозиції, щоб посилити якість цього документу.

 

Нині планується проведення Конференції щодо майбутнього Європи. Критично важливо для України, щоб було передбачено фінансування України, Молдови, Грузії - країн Східного партнерства, щоб забезпечити поступову інтеграцію аж до повного членства у Європейському Союзі. "