Кабінет міністрів України ввечері 29 березня зібрався на позачергове засідання

Про це повідомив прем'єрміністр України Денис Шмигаль на своєму каналі в telegram.

"Кабмін зібрався на позачергове засідання. Щойно підтримали рішення про спрощення отримання допомоги по безробіттю на період карантину. Відтепер реєстрація безробітних буде здійснюватися з першого дня після подання відповідної заяви в Центр зайнятості. Призначення виплати у такому разі так само здійснюватиметься з першого дня реєстрації", - написав Шмигаль.

 

Як повідомило НВ Бізнес, високопоставлене джерело у комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, питання про призначення ексзаступника голови Адміністрації президента Сергія Марченка замість Ігоря Уманського на посаду міністра фінансів України вже вирішене.

Нагадаємо, Уманський був призначений міністром фінансів 4 березня поточного року.

Питання про призначення нового міністра фінансів буде розглянуто в понеділок, 30 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради.

За даними Чесно, Марченко в 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання номером 7 в списку партії «Українська Стратегія Гройсмана».

У 2018-2019 роках працював заступником глави Адміністрації президента. З 2016 до 2018 року обіймав посаду заступника міністра фінансів.

 

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець заявив, що не має наміру йти у відставку з поста глави відомства.

Це випливає з його інтерв'ю телеканалу "1 + 1", показаному в сюжеті в неділю ввечері.

Коментуючи реєстрацію депутатами фракції "Голос" проекту постанови у Верховній Раді про його відставку з поста міністра, Ємець сказав: "Не просто не збираюся, а після сьогоднішнього візиту президента у мене є абсолютна підтримка для того, щоб впровадити продовження реформи в нашому варіанті".

 

Далі буде..