Колишній радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон заявив, що на собі відчував гнів Дональда Трампа, коли доповідав йому розвідувальну інформацію про дії Росії.

 

В інтерв'ю телеканалу CNN він розповів, що згоден з повідомленнями інших колишніх чиновників про те, що Трамп не звертав уваги на негативну інформацію, пов'язану з російським президентом Володимиром Путіним, пише НВ.

«Я думаю, що у мене достатньо шрамів в результаті доповідей (Трампу - ред.) даних про РФ, про які він, ймовірно, не хотів чути», - сказав Болтон.

За його словами, «всі розуміють характер діяльності Росії, можливо, за винятком президента». Проте розвідспільнота продовжувала інформувати Трампа, «щоб впоратися з російськими загрозами, але зазвичай президент бурчав і скаржився з цього приводу».

У той же час Болтон відмовився відповідати на питання щодо можливої змови Росії з Талібаном, зазначивши, що «не може розкривати секретну інформацію».

 

23 червня в продаж надійшла книга Болтона Кімната, де це сталося: мемуари Білого дому.

У ній він розповідає про гучні подробиці щодо президента Дональда Трампа і про мотивацію його рішень на посаді глави Білого дому.

Зокрема, в своїй книзі Болтон пише, що Дональд Трамп в приватному порядку постійно «бурчав і скаржився» на санкції проти Росії, хоча публічно їх підтримував.