Мітинг-концерт на підтримку кандидата в президенти Світлани Тихановської стартував  30 липня в Парку дружби народів у Мінську. Спільно з нею виступлять однодумці Марії Колеснікової зі штабу Віктора Бабарика та Вераніка Цапкала.

Заходу пророкують стати найбільш масовим за останні роки.

 

«На масовому заході у центрі Мінську щонайменше 25 тис. людей», - повідомляють правозахисники.

За даними правоохоронців, годину тому на мітингу було близько 7 тис. людей.

 

 

У розмові з "Радіо Свобода"  Світлана Тихановська прокоментувала ранкову зустріч з Державним секретарем Ради Безпеки Андрієм Равковим, який повідомив про посилення заходів безпеки на виборах у зв'язку із затриманням ймовірних російських бойовиків.


«Дякуємо персоналу МВС, який захистить гостей на наших пікетах. Ми посилили організацію. Я думаю, що все буде краще, і ми будемо відчувати себе більш захищеними », - сказала Тихановська.

 

Кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська не прийшла на дебати на державному телебаченні 30 липня і закликала Лукашенко на дебати в Парку дружби народів - самотужки, "перед білоруським народом".

 

Відео Радыё Свабода

 

 

Акція законна, вхід безкоштовний. Але майданчик оточений парканом, поліція збирається стежити за відвідувачами за допомогою металошукачів.