Ключові однопартійці президента США Дональда Трампа не підтримали його ідею перенести президентські вибори, призначені на 3 листопада.

Про це повідомляє News York Times.

 

Зокрема, лідер республіканської більшості в Сенаті Конгресу США Мітч Макконнел заявив, що вибори вже заплановані на 3 листопада і мають пройти в цей день. Він нагадав, що в США і до цього проходили вибори, незважаючи на війни і депресії.

«Жодного разу в історії виборів не було такого, щоб ми не проводили вибори, і ми маємо продовжувати», - прокоментував пропозицію президента лідер республіканців у Палаті представників Кевін Маккарті.

 

Також з ідеєю Трампа не погодилися сенатори-республіканці Ліндсі Грем, Марко Рубіо і Тед Круз.

«Думаю, відстрочка в проведенні виборів, ймовірно, не була б гарною ідеєю», - заявив Грем журналістам.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп запропонував перенести вибори через пандемію коронавірусу. Він заявив, що через голосування поштою результати виборів можуть бути сфальсифіковані.

 

Раніше Дональд Трамп не виключав, що може не визнати результати виборів у листопаді.

Вибори президента США заплановані на 3 листопада. Переможець має приступити до виконання обов'язків в січні 2021 року. Основними конкурентами вважаються демократ Джо Байден і Дональд Трамп, який представляє Республіканську партію.

 

За результатами нещодавнього опитування від Монмутского університету, Джо Байден на виборах отримує 52%, а Дональд Трамп - 42%.