Неузгодженість позицій Володимира Зеленського та Володимира Путіна відносно виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей, яка вийшла у публічну площину, підштовхує до серйозного висновку.

 

Про це дипломат і політик Роман Безсмертний розповів в програмі "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

 

"Насправді, це було звичайне протокольне рішення про т. зв. хлібне перемир'я, яке приймалося щороку. За цими всіма подіями, якими сьогодні годують нас в інформаційному плані, є щось інше. Що це інше? Я хочу нагадати про те, що ще місяць назад очільники України говорили про те, що вибори на Донбасі, в окупованій території, мають відбутися. І зверніть увагу на реакцію Путіна-Пєскова: постанова Верховної Ради суперечить Мінським домовленостям. Це означає, що щось відбулось. Якісь були обіцянки, якісь домовленості, які провалилися", - зазначив він.

Безсмертний не виключає, що йдеться про ті, домовленості, котрі могли бути досягнуті між керівниками України та Росії значно раніше.

"З часів Оманського вояжу йшла мова про те, що восени (2020 року - ред.) відбудуться вибори на окупованій території. Туди треба вертатися. І ось це все треба ще аналізувати і розуміти. Бо з моєї точки зору, заява остання Путіна-Пєскова -  це наслідок якихось відмов Зеленського", - наголосив дипломат.