У Сенаті США прийняли секретну версію останнього, пʼятого тому розслідування щодо втручання Росії в президентські вибори 2016 року.

Розсекречена версія доповіді буде незабаром опублікована на сайті Сенату.

 

Республіканець Марко Рубіо, голова сенатського Комітету з розвідки, а також заступник голови комітету, демократ Марк Уорнер затвердили у вівторок секретну версію п'ятого і заключного тому двопартійного розслідування Сенату у справі про російське втручання.


«Сьогодні Комітет Сенату з розвідки проголосував за прийняття секретної версії фінального томи двопартійного розслідування [про російське втручання]. У найближчі дні Комітет працюватиме над включенням будь-яких додаткових думок, а також спільно з національною розвідкою працюватиме над відредагованою, розсекреченою і загальнодоступною версією п'ятого тому », - йдеться в заяві Рубіо і Уорнера.

 

У попередніх чотирьох томах, які доступні на сайті Комітету з розвідки, мова йде про заходи, вжиті Росією проти американської виборчої інфраструктури, використання соцмереж, відповіді уряду США на втручання Кремля, а також дається оцінка національною розвідкою наслідків російського втручання.