Національна поліція України відтепер може за допомогою проведення негласних слідчих дій повноцінно розслідувати всю схему підкупу і кожного учасника цього злочину.

 

Про це заявила голова правління і координатор політичних програм Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська в етері Україна 24, передає Інтерфакс-Україна.

"Зокрема, підкуп виборців раніше не був тяжким та особливо тяжким злочином. Зараз він таким є. Відповідно, Національна поліція має можливість вести негласні слідчі дії, оперативну діяльність із розслідування всієї схеми підкупу і кожного учасника цієї схеми, в тому числі, інкорпорувати туди як таємних агентів, збираючи належним чином і документуючи інформацію", - повідомила Айвазовська.

 

  • Зазначимо, 30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. 
  • Місцеві вибори 2020 року відбуватимуться на новій територіальній основі, за новими виборчими системами та з обов'язковим дотримання гендерної квоти у виборчих списках партій