Світлана Тихановська та представники об'єднаного штабу подали скаргу на порушення під час виборів до Центральної виборчої комісії. Скарга була зареєстрована, заявив після зустрічі адвокат Максим Знак, повідомляє "Свабода"

 

У скарзі мовиться, що через допущені порушення законодавства при підрахунку потрібен повторний підрахунок голосів із перевіркою правдивості даних про учасників голосування і автентичності бюлетенів і протоколів для голосування.

«У разі неможливості здійснення повторного підрахунку голосів вибори на певних дільницях мають бути визнані недійсними», - мовиться в скарзі, як її цитує агентство, з посиланням на статтю Виборчого кодексу Білорусі.

Також у скарзі перелічені порушення, що їх зафіксували незалежні спостерігачі.


Тихановська та її однодумці увійшли до складу ЦВК близько 16:00. Через три години Максим Знак та його однодумці покинули ЦВК. За його словами, "представники державних органів" мали розмову з Тихановською, на якій він не був присутній. Кандидатку в президенти нібито попередили про неприпустимість дій, що сприяють заворушенням.

За словами адвоката, Тихановська покинула будівлю через інший під'їзд. Він каже, що кандидат у президенти вільна і все прокоментує згодом.


Співробітники Тихановської кажуть, що чекають повернення Світлани з ЦВК.