Світлана Тихановська та представники об'єднаного штабу подали скаргу на порушення під час виборів до Центральної виборчої комісії. Скарга була зареєстрована, заявив після зустрічі адвокат Віктора Бабарика Максим Знак.

 

Тихановська та її однодумці увійшли до складу ЦВК близько 16:00. Через три години Максим Знак та його однодумці покинули ЦВК. За його словами, "представники державних органів" мали розмову з Тихановською, на якій він не був присутній. Кандидатку у президенти нібито попередили про неприпустимість дій, що сприяють заворушенням.


За словами Знак, Тихановська покинула будівлю через інший під'їзд. Він каже, що кандидат у президенти вільна і все коментуватиме згодом.


Близько 21.30 прес-секретар штабу кандидата в президенти Світлани Тихановської Ганна Красуліна   сказала "Свободі", що Тихановська після відходу з ЦВК сказала, що "я прийняла рішення" і пішла у невідомому напрямку. Штаб не знає, яке рішення прийняв кандидат.


Зараз штаб не має з нею контакту.


Марія Колеснікова заявила журналістам близько 22-ї вечора, що Тихановська подала скаргу разом з адвокатом: "Я знаю, що Свєта сказала, що хотіла бути з дітьми, і що вона вийшла з будівлі ЦВК через інший під'їзд. Колеснікова також закликала людей на вулиці дотримуватися закону.