Представниця  виборчого штабу Віктор Бабарика заявила, що розуміє вибір Світлани Тихановської.


11 серпня Марія Колеснікова провела прес-конференцію, на якій розповіла подробиці зникнення Світлани Тихановської, розповідає "Свабода".

"Вчора близько 16-ї години Світлана Тихановська та я пішли до ЦВК, щоб подати скаргу", - сказала Колеснікова. - Вони не могли вийти на площу. Там було багато людей у ​​чорній формі. В результаті ми поїхали до пункту пропуску, але нас не хотіли пропускати. Світлані не дозволяли заходити до будівлі ЦВК разом зі своїм адвокатом Максимом Знаком. Як результат, я залишилася в пункті пропуску, Світлана та адвокат Максим Знак увійшли до будівлі ЦВК. Там Світлану запросили до кабінету Лідії Михайлівни Ярмошиної, вона пішла туди, але адвокат залишився чекати у залі очікування. Ярмошина дуже швидко пішла з кабінету, Світлана залишилася там одна з двома високопоставленими правоохоронцями. Це тривало 3 години. За цей час до офісу зайшли люди з відеотехнікою. Світлана була там без контакту з нами. Недавнє відео - це результат цих трьох годин ».

 

Колеснікова також повідомила, що про виїзд Тихановської до Литви дізналася сьогодні зі ЗМІ.

"У мене дуже велике запитання до Лідії Ярмошиної", - додала вона. "Згідно з яким планом кандидат у президенти без адвоката затриманий в одному офісі з правоохоронцями на три години?"

Колеснікова не засудила від'їзд Світлани Тихановської з Білорусі. Вона сказала, що розуміє вибір кандидата в президенти.

«Я розумію вибір Світлани. Я розумію, як їй було важко. Світлано, ти герой », - сказала Колеснікова.

За словами Марії Колеснікової, вона не збирається залишати країну і продовжить працювати в штабі Віктора Бабарика.