Українська незалежність - це добробут українських громадян, нормальний рівень життя, приїзд українців звідусіль, життя тут і праця на благо України. Але жоден законопроєкт, винесений на порядок денний позачергового засідання парламенту, з цими питаннями не пов'язаний.

 

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко під час виступу у Верховній Раді.

За його словами, замість порядку денного щодо розв'язання нагальних проблем в Україні, депутатам пропонують «порядок денний здачі незалежності України».

 

Зокрема, зауважив Сергій Власенко, на розгляд парламенту виноситься законопроєкт №0055 щодо ратифікації меморандуму з МВФ.

«Цим законопроєктом нам сьогодні пропонують втручатися в абсолютно внутрішні справи України. Зокрема, від нас вимагають, щоб ми віддали іноземцям десять наших основних державних підприємств, а також платили непомірну заробітну плату так званим незалежним членам наглядових рад цих підприємств. Натомість українські громадяни ледь-ледь отримують достатню кількість коштів, щоб виживати», - обурився народний депутат.

 

Крім того, Сергій Власенко зазначив, що законопроєктом, поміж іншого, вимагається всупереч рішенню Конституційного суду передати контроль над Вищою радою правосуддя, а відтак над судовою системою в руки міжнародних спекулятивних кіл.

«Від української держави хочуть забрати будь-який вплив на участь у міжнародних закупівлях медикаментів, у той час, як у нас іде пандемія коронавірусу. Від нас вимагають втручання у судову гілку влади. Від нас вимагають відрізати шматки українського суверенітету та передавати їх на користь третіх осіб. За цей законопроєкт не можна голосувати», - наголосив Сергій Власенко.

 

Політик переконаний - за винесений документ голосувати неприпустимо, адже він категорично суперечить національним інтересам.

«Цей законопроєкт - це поділ на тих, хто за справжню незалежну та соборну Україну і тих, хто буде віддавати країну на поталу міжнародним спекулянтам. Ті, хто за цей документ проголосує - зрадники України», - резюмував Сергій Власенко.