В Україні стартувала виборча кампанія до місцевих органів влади.

І, за вже усталеною десятиліттями традицією, олігархи і боягузливі політичні «імпотенти» (як у владі, так і в «опозиції») дружно почали боротися проти єдиного політика, якого вони завжди боялися і будуть завжди боятися на будь-яких виборах. Проти Юлії Тимошенко.

Схема дискредитації Тимошенко використовується традиційна - фейки, приправлені фейками, запускаються в підконтрольних ЗМІ.

Роки йдуть, але нічого не змінюється в «чорних» нафталінових політтехнологіях.

 

Дійшло вже до того, що, скориставшись серйозною хворобою Тимошенко, похмурі наклепники, стиснувши кулачки в примарних надіях, запустили в ЗМІ інформацію, що Юлія Володимирівна йде з великої політики.

По-перше, Тимошенко, яку підтримують мільйони українців, не тільки не збирається залишати політику, а й буде там блищати тоді, коли про 99% наших псевдополітиків (престарілих директорів заводів, бджолярів, стрибунів по пеньках, кондитерів, коміків з роялем) давно забудуть .Мало того, крім Тимошенко, немає жодного політика, який готовий реально захищати соціальні права українців. Політика, готового самовіддано боротися проти остаточного знищення, розграбування і продажу країни. Тому Тимошенко ніколи не залишить мільйони людей на розтерзання «стерв'ятникам».

По-друге, партія Тимошенко «Батьківщина», як єдина реальна опозиція, на місцевих виборах в жовтні отримає дуже високий результат в районах і ОТГ. Як це було на всіх місцевих виборах з 2015 року. Власне, саме тому проти Тимошенко і почався новий етап інформаційної війни.

По-третє, Тимошенко - це політик рівня таких світових лідерів, як Тетчер, Черчілль або Де Голль. І якщо згадати їх політичну біографію, то зліт кар'єри цих політиків припав на найскладніші періоди для Великобританії і Франції, коли ніхто більше не знав, як вивести країни з кризи. Коли «дно» вже було пробито. У подібній ситуації перебуває зараз і Україна.Тому все «тимошенконенавистники» можуть накапати собі валер'янки і утамуватися мрією. Тимошенко була і є в українській політиці. І залишиться. Оскільки, з одного боку, за нею стоїть український народ. З іншого боку - Тимошенко і є Політика ...

 

Дмитрий Корнейчук