Начальник штабу ВПС США Чарльз Браун заявив, що щоб перемогти в майбутній війні з Росією і Китаєм, Штати мають вкладати більше грошей в модернізацію своїх військово-повітряних сил.

Пише Defense News.

 

 

Він зазначив, що після кількох років зростання бюджету, невеликого збільшення кількості військово-повітряних сил, що знаходяться на військовій службі, і підвищення їх боєготовності ВВС, ймовірно, рухаються до застою або скорочення бюджетів, що зробить подальше розширення практично неможливим.

 

Щоб виграти в майбутній війні з Росією і Китаєм, служба повинна відмовитися від застарілих місій і обладнання, а також скасувати програми, які не допоможуть ВВС протистояти майбутнім загрозам, вважає Браун.

"Швидше за все, тиск на бюджет в майбутньому вимагатиме прийняття найскладніших рішень по силовій структурі за кілька поколінь. Ми не можемо ухилятися від цих рішень", - написав Браун в статті від 31 серпня "Пришвидшіть зміни або програйте", в якій він виклав свою стратегію щодо служби.

 

Він наголосив, що попередні рішення "не приносять результатів, які нам потрібні сьогодні, через елементи змагань з Китаєм і Росією, що швидко змінюються".

 

Браун попередив, що майбутня війна не буде схожа на війни останніх двох десятиліть.

"Війна майбутнього не залишиться далеко від наших берегів і служба повинна бути готова до боротьби, долаючи бойові втрати і ризики для нації, які більше схожі на епоху Другої світової війни ", - резюмував він.

 

Як повідомлялося, за словами президента США Дональда Трампа, його країна володіє новою ядерною системою, про яку не знає ніхто.