Україна готується провести загальнонаціональні місцеві вибори 25 жовтня, другий тур яких повинен відбутися через три тижні після цієї дати. Тим часом, країна переживає можливий початок другої хвилі COVID-19. А війна з Росією на Донбасі досі не закінчилася.

 

Зважаючи а все це, вже зараз можна зробити п'ять передбачень щодо майбутніх українських виборів. Про це в статті для Atlantic Council пише компанії Wooden Horse Strategies Браян Меффорд.

 

По-перше, ці вибори точно відбудуться, попри погіршення ситуації з коронавірусом. Адміністрація президента Володимира Зеленського хоче показати міжнародній спільноті, що українська демократія здорова. І проведення демократичних виборів грає ключову роль у досягненні цієї мети. Попри те, що кількість щоденних нових випадків COVID-19 в Україні поступово зростає, рівень смертності від хвороби лишається відносно низькою. На додачу, Центральна виборча комісія активно працює над підготовкою членів виборчих дільниць, щоб провести вибори безпечно.

Чорногорія, попри один з найвищих рівнів захворюваності на COVID-19 в Європі, змогла успішно провести вибори 30 серпня. При цьому було належне дотримання соціального дистанціювання. А на місцях були всі необхідні захисні засоби. Якщо найменший член НАТО може провести вибори під час хвилі COVID-19, тоді Україна, яка прагне приєднатися до альянсу, теж зможе знайти спосіб провести їх згідно з планом.

 

По-друге, Донбас лишається проблемою через російську агресії. Але вибори на підконтрольних Києву територіях пройдуть, як належить. Для адміністрації Зеленського важливо продемонструвати, що ситуація з безпекою на Донбасі покращується. Зважаючи на те, що попередня адміністрація провела дві виборчі кампанії на тлі активного протистояння в східному українському регіоні, Зеленський не може дозволити собі провал на цьому фронті. В гіршому випадку в кількох містах вибори можуть бути тимчасово відкладені. Але більша частина неокупованого сходу України проведе вибори разом з усією країною.

 

По-третє, правляча партія "Слуга Народу" здобуде найбільше голосів і місць в місцевих радах. Власне, за весь час незалежності України так було завжди. Питання лише в тому, що наскільки великою буде ця підтримка. Якщо процес місцевих виборів справді був "перезавантажений так, як того хотіла команда Зеленського ще торік, тоді підтримка буде сильною. Однак, автор звертає увагу і на те, що, згідно з опитуваннями, 70% українців вважають, що країна рухається "в неправильному напрямку". А популярність президента вже не така, як була раніше. Нова виборча система зміцнює політичні партії. І "Слуга Народу" отримає від цього найбільшу вигоду під час виборів. Разом з тим,  вона посилила також і дві головні опозиційні партії: "Європейської солідарності" екс-президента Петра Порошенка і лояльної до Кремля "Опозиційної платформи - За життя". 

 

Четверте передбачення - чинні мери більшості великих міст залишаться на своїх посадах. Досить іронічно, що після року змін, впродовж якого відбулося радикальне переформатування українського політичного ландшафту після президентських і парламентських виборів, 2020-й може стати роком чинних чиновників. Питання тільки в тому, що чи зможуть мери великих міст перемогти без другого туру. На думку автора, більшості з них доведеться поборотися за свої крісла.

Цікаво те, що жоден з мерів українських мегаполісів не належить до партії "Слуга Народу". Натомість вони балотуються разом зі своїми невеликими регіональними партіями. Звісно, це не означає, що перемога правлячої партії у великих містах виключена. Але на даний момент вона здається малоймовірною.

 

П'яте передбачення говорить, що через слабкі шанси "Слуги народу" у великих містах, Україну, швидше за все, чекають перестановки в уряді перед виборами. Можна очікувати, що кількох міністрів звільнять. Хоча не виключена й відставка всього уряду. Але це навряд чи змінить результати голосувань. Місцеві вибори стосуються локальних проблем. І те, хто зайняв міністерські крісла в Києві, навряд чи вплине на ситуацію в українських великих містах. Особливо якщо кадрові зміни в уряді відбудуться мало не перед самим днем голосування.