Сьогодні Юлія Тимошенко телефоном звернулася до делегатів Київської міської конференції із висунення кандидатів у депутати Київради і Київського міського голови.

 

Перед усім вона застерегла від легковажного ставлення до поточної пандемії. Висловила величезну поядку лікарям, медичним сестрам, які майже голіруч рятують націю від цієї хвороби.

Наголосила на тому, що після цих виборів громади стануть значно сильнішими, зміниться суть місцевого самовряідування, тому ця кампанія є політично надважливою.

 

Юлія Тимошенко має намір брати безпосередню участь у агітаційному процесі. Місія виборчої кампанії - повернути країну на правильний шлях розвитку у національних інтересах.

 

Підкреслила, що попередній президент Петро Порошенко передав Україну в управління транснаціональним корпораціям, починаючи з фінансової системи, перед усім Національного банку. було утворено іноземні наглядові ради на головних інфраструктурних, держмонополіях підприємствах.

 

Держава втратила вплив на формування тарифів, ціноутворення, втратила прибутки від них. Потім було спрощено, примітивізовано систему освіти. Гроші зекономлені від "оптимізації" медицини пішли на спекулятивні оборудки з ОВГЗ....

 

Мінські угоди уможливили наживу на війні. "Батьківщина" одразу виступила проти "Мінських угод", проти т.зв. "особливого статусу Донбасу".

 

Результат минулих виборів досягнуто внаслідок застосування політичних технологій нового типу - образ В. Зеленського точно потрапив в очікування громадян, попередньо створені в інформаційному просторі. Тепер він розвиває систему зовнішнього управляння, отримані у спадок від П. Порошенка. Продається сільгоспземля, продаються науково-дослідні інститути, стратегічні підприємства...

 

Триває неоколонізація України.У цьому безладі важко передбачити коли відбудуться наступні парламентські і президентські вибори.Високою місією цих місцевих виборів є єднання у місцеві коаліції, що будуть ефективно управляти громадами та створять політичні передумови для зміни політичного курсу.

 

Київ не раз міняв Україну! Київ був серцем двох революцій. Роботу не завершено...

 

Рейтинги, що нині публікуються, не дають орієнитрів щодо реальниїх настроїв, зокрема у Києві!Йдемо до людей, щоб пояснити їм, що нині відбувається, на конкретних прикладах. "Батьківщина" є єдиною командою, яка має цілісну програму, зокрема, для Києва.Тим часом Україну перетворюють на країну третього світу.

 

Люди мають знати про це! Саме знання людей про реальні соціально-еконмічні обставини є дуже важливим чинником наведення ладу в громадах і в державі.