Лідери правих політичних партій  - Ярослав Качинський з «Права і справедливості», Ярослав Ґовін з «Порозуміння» та Збіґнєв Зьобро з «Солідарної Польщі» - підписали новий коаліційний договір. Очільник «Права і справедливості» Ярослав Качинський заявив, що наступні три роки будуть плідними для Польщі:

«Ми маємо для вас радісну новину. Ми дуже радіємо. Ми досягли домовленості, за мить ми її підпишемо. Я глибоко переконаний, що цей день увійде до нашої історії, бо перед нами три роки до чергових парламентських виборів, і я цілковито переконаний, що ці роки будуть добре використані на користь Польщі».

Коаліційні переговори на берегах Вісли тривали декілька тижнів. Впродовж останніх днів розглядалася навіть можливість їх припинення і створення «Правом і справедливістю» уряду меншості. Врешті сторони досягли домовленості щодо реконструкції уряду: число міністерств буде зменшено, що має оптимізувати процес прийняття рішень в уряді. Менші коаліційні партнери отримають по одному міністерству. До складу уряду увійде Ярослав Качинський, аби у ранзі віце-прем'єра взяти під контроль міністерства внутрішніх справ, юстиції та національної оборони.

 

Польське Радіо