Відкласти суперечки й стати єдиною командою, яка захищатиме інтереси країни кожною літерою закону та кожним своїм рішенням, закликала сьогодні депутатів Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Насправді нам нема що ділити. Я не вірю, що хтось із нас бажає зла своєму народові, своїм дітям та родинам. Я не вірю в те, що хтось буде діяти проти інтересів своєї країни, свого народу. Мені здається, що у нас є певні розходження у концепціях, які потрібно більше узгоджувати, радитися, знаходити більше часу для наших дискусій. Я хотіла б, щоб ми менше сварилися, а більше чули один одного», - зауважила лідер партії.

 

Вона закликала парламентарів до об'єднання та спільної інтелектуально роботи заради майбутнього України.

«Я хочу, щоб ми стали однією командою, тому що часу в України не так багато. Зробімо так, щоб ми, саме цей парламент, цей президент, цей уряд дали такий результат країні, який вони відчують. Я хочу, щоб ми на фоні викликів, які стоять перед світом - коронавірус, економічний спад, загострення усіх процесів у світі, захистімо Україну не на словах, а в кожній літері законів, які ми з вами дискутуємо. І тоді наше з вами перебування тут буде чогось варте», - додала Юлія Тимошенко.

 

«Станьмо однією сильною командою, яка живе не емоціями, а станемо інтелектуальною командою, яка вивірить кожне голосування, яка вивірить кожне рішення і звірить це з тим, що нам реально треба робити. Тоді ми станемо країною, рівних якій не буде на європейському континенті. У нас з вами все для цього є», - резюмувала Голова «Батьківщини».