У п'ятницю, 16 жовтня,  в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбувся круглий стіл на тему "Фінішна пряма місцевих виборів - які партії є лідерами, а які аутсайдерами перегонів і з яких причин".

Свої думки висловили: експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко; директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко; керівник аналітичного центру "Третій сектор", політтехнолог Андрій Золотарьов; політолог, співзасновник Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" Олег Саакян

 

"Батьківщина , яка має доволі розгалужену мережу партійних осередків та досвід виборів в ОТГ, має ресурс щоб виставити, взяти місця та захистити результати виборів.

"Завдякі тому, що Батьківщина бере маштабністю та присутністю в різних регіонах країни, це дасть можливість конвертувати це у загальнонаціональні впливи", - наголосив Олег Саакян.

 

 Андрій Золотарьов додав: "Ніхто не хоче працювати з соціальними групами. Єдине виключення - це "Батьківщина", яка і зробила подання в КС, і підписала Меморандум з ассоціаціями Аграріїв. Соціологія каже про міцні позиції в Центрі, багато в чому тому що партія зуміла зберегти свою політичну машину. У "Батьківщини" від Сєвєродонецьку і до Ужгорода партія структуйована, якщо мова йде про захист результатів виборів".

 

Говорячи про партії, які беруть участь у місцевих виборах, Костянтин Матвієнко припустив: "Батьківщина" - як вже тут казав пан Золотарьов, зберегла партійну машину. "Батьківщина" висунула найбільшу кількість кандидатів в депутати в місцеві ради і відповідно до теорії вірогідності буде мати найбільшу кількість депутатів місцевих рад. "Батьківщині" необхідно наростити роботу не тільки в Центрі, а й не місцях. Застосовувати не тільки кампанію "від дверей до дверей", а й роботу в соціальних мережах аби всі меседжи були "таргетованими". "Батьківщина" пропонує абсолютно конкретну логістику, в особі перед усім Юлії Тимошенко, орієнтовану перед усім на боротьбу з коронавірусом. Чому це надзвичайно важливо? 

Через зміну клімату ми починаємо жити в нових санітарно епідеміологічних умовах, а місцеве самоврядування - це перша лінія, яка стикається з цими викликами. Якраз "Батьківщина" пропонує стратегію...

Як на мене, абсолютно логічно що партія "Батьківщина", як партія яка представлена у всіх регіонах країни, як партія яка бере на себе відповідальність за різні територіальні громади, особливо за малі, сільські, територіальні громади... вона дбає про продовольчу безпеку країни, бо харчі виробляються на селі," - зауважив політолог.