Український кокус Конгресу запропонував карати особи і організації, які надають послуги зі страхування і зварюванні в рамках проєкту.

 

Члени Українського кокусу Конгресу закликали лідерів Конгресу включити законопроєкт про розширення санкцій проти російського трубопроводу для доставки природного газу в Європу в Закон про асигнування на національну оборону 2021 року, повідомляє ГА.

Передбачається, що Закон про проясненні заходів щодо захисту енергетичної безпеки Європи (PEESCA) розширить спектр санкцій проти газопроводу «Північний потік - 2», що йде по дну Балтійського моря з Росії до Німеччини, щоб під них підпадали будь-які особи або організації, які надають послуги зі страхування і зварюванні в рамках проєкту.

«Ми наполегливо закликаємо вас включити PEESCA в заключну версію Закону про асигнування на національну оборону на 2021 фінансовий рік. Це не тільки зміцнить європейську енергетичну безпеку і національну безпеку США, але і продемонструє тверду прихильність США до демократичного майбутнього України, вільному від згубного російського впливу », - йдеться в листі.


Лист підписаний чотирма співголовами Українського кокусу - демократами Марсі Каптур та Майком Квіглі і республіканцями Брайаном Фітцпатріком і Енді Харрісом.