Обраний президент Джо Байден назвав в п'ятницю імена ще кількох високопосадовців майбутньої адміністрації Білого дому. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому командою, що займається процесом транзиту влади 46-му президенту США.

«Сьогоднішні призначенці - шановні лідери, які будуть щодня служити американському народу. Вони підтримають нашу роботу по створенню адміністрації Білого дому, який представлятиме Америку і буде приносити результати », - так новий глава адміністрації Білого дому Рон Клейн прокоментував кадрові рішення обраного президента, пише ГА.


Мала Адіга, колишня старша радниця з політичних питань у виборчому штабі Джо Байдена і Камали Гарріс призначена директором з політичних питань в апараті першої леді Джилл Байден.

 

Мала Адига

Мала Адига

 

Секретарем Білого дому з протокольних питань стане Карлос Елізондо, який з 2008 по 2016 роки працював спеціальним помічником президента Барака Обами і секретарем віце-президента і його дружини у протокольних питаннях. Елізондо - перший латиноамериканець, призначений на цю посаду.

 

Карлос Элизондо

Карлос Элізондо

 

Новим директором адміністрації Білого дому з кадрових питань стане Кеті Рассел, екс-заступниця голови виборчої кампанії Байдена і Гарріс. При адміністрації Барака Обами посол Рассел працювала в Білому домі заступником помічника президента і главою апарату другої леді Джилл Байден, а потім перейшла до Держдепартаменту, ставши спецпосланцем США у справах жінок у всьому світі.

 

Кэти Рассел

Кэті Рассел

 

За словами Байдена, нові співробітники майбутньої адміністрації «допоможуть домогтися змін,  яких Америка потребує ці важкі часи .... Вони будуть служити американському народу і будуть сприяти ... створенню більш справедливої, рівноправної і єдиної нації».