Партія «Батьківщина» посіла друге місце на місцевих виборах та провела у ради різних рівнів 4205 депутатів. Ця команда без зволікань зосередиться на розв'язанні найнагальніших проблем людей, головною із яких сьогодні є епідемія коронавірусу.

 

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Те, що сьогодні люди не отримують безкоштовних ліків, безкоштовного лікування, безкоштовних тестів, не можуть добитися до лікарень - неприпустимо. Тому ті депутати, які сьогодні прийшли на всіх рівнях, мусять негайно взятися за роботу», - зауважила Голова партії.

Юлія Тимошенко зазначила, що центральний штаб «Батьківщини» поставив перед своїми депутатами на місцях конкретні завдання:

- забезпечити людей безкоштовними тестами та ліками;
- відкрити та наповнити персоналом лікарні й ФАПи, які були закриті за попередньої влади;
- підтримати малий бізнес, який постраждав від карантинних обмежень;
- ініціювати звернення до парламенту та президента щодо негайного запровадження страхової медицини.

Юлія Тимошенко закликала політиків припинити виборчі суперечки і, об'єднавшись у громадах, почати роботу на захист людей та інтересів країни.

«За опозиційні фракції на місцевих виборах люди віддали понад 80% голосів, а це означає, що вони вимагають зміни курсу. Вони хочуть нової політики, абсолютно нових стратегій і негайних рішень. Ми маємо всі бути партнерами в тому, щоб змінити чинну політику, щоб зробити бюджет іншим, щоб люди змогли відчути, що їхні надії не завершаться опозиційними битвами і протистояннями, а відбудеться конкретна зміна сьогоднішнього життя людей», - закликала Юлія Тимошенко.