У Грузії 21 листопада відбувається другий тур виборів до парламенту. 

Явка виборців у другому турі парламентських виборів в Грузії на 15.00 склала 16,47%. Про це повідомила в.о. прес-спікера Центральної виборчої комісії (ЦВК) Натія Іоселіані на брифінгу, повідомляє "Ехо Кавказа".

За шість годин з моменту відкриття виборчих дільниць проголосували 352 456 громадян Грузії. Найвища активність зафіксована в Шида-Картлі - 20,6%, а найнижча в Тбілісі - 13,9%. Якщо порівняти дані з першим туром парламентських виборів, що проходили 31 жовтня, то тоді до 15:00 активність склала 36,45%. У чисельному показнику це 1 279 947 громадян.

 

Вибори будуть вважатися такими, що відбулися, за будь-якої явки. Переможе той кандидат, який отримає просту більшість голосів.

Право голосу мають понад 2,1 мільйона громадян Грузії. До 2 тисяч ділянок для голосування на виборах відкрилися о 8 годині (о 6-й - за київським часом), а зачиняться - о 20:00.

 

В кабінках, де сьогодні голосували лідер правлячої партії «Грузинська мрія», мільярдер Бідзіна Іванішвілі і члени його сім'ї, попередньо провели дезінфекцію. Про це повідомляє видання On.ge.

 

 

Всі опозиційні партії відмовилися від участі в другому турі і закликали своїх прихильників повністю ігнорувати голосування. Попри це рішення, в бюлетенях зазначені імена кандидатів опозиції.

8 листопада біля будівлі парламенту в Тбілісі тисячі людей зібралися, щоб висловити протест проти результатів парламентських виборів 31 жовтня. Опозиція звинувачує Центральну виборчу комісію країни у фальсифікаціях. З того часу в країні тривають демонстрації з вимогою нових виборів.