22 листопада в одинадцяти великих містах України відбувся другий тур мерських виборів. Екзит-поли вже показали потенційних переможців.

 

У м.Дніпрі під час повторного голосування на виборах міського голови найбільшу кількість голосів набрав чинний мер Борис Філатов.

Про це свідчать фінальні результати рейтингу кандидатів на посаду мера станом на 19.30, оприлюдненого Центром соціальних та маркетингових досліджень СОЦІС.

Згідно з опитуванням, переможець отримав 78,75% голосів виборців.

Його конкурент Загід Краснов набрав 18, 25% голосів.

 

Перемогу у другому турі виборів міського голови Миколаєва, за результатами екзитполу, проведеного на замовлення інтернет-видання "НикВести", здобуває Олександр Сєнкевич.

Такі дані оприлюднені у прямому ефірі ток-шоу, що транслюється на Ютуб-каналі видання.

«За результатами екзитполу, проведеного на замовлення інтернет-видання "НикВести", Олександр Сєнкевич (партія «Пропозиція») перемагає на виборах Миколаївського міського голови з результатом 61,6 %. Його опонент Владислав Чайка (ОПЗЖ) набрав 38,4%», - йдеться у повідомленні.

 

За даними екзитполу, проведеного консалтинговим агентством «Research & Branding Group», на виборах міського голови Слов'янська Вадим Лях випереджає свого конкурента Павла Придворова.

Про це агентство повідомило у Фейсбуці.

«За нашими даними, чинний мер Слов'янська Лях Вадим Михайлович отримав 58,8% голосів виборців. Його опонент Придворов Павло Анатолійович - 41,2%», - йдеться у повідомленні.

 

Під час повторного голосування на виборах міського голови Черкас переміг чинний міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це свідчать результати екзит-полу, оприлюдненого студією Савіка Шустера у Фейсбуці.

Згідно з ними, Бондаренко набрав 54,25% голосів виборців. За його опонента Віктора Євпака проголосували 45,75% черкащан, які взяли участь у виборах.

 

У Рівному в першому турі підприємець зі сфери будівництва Віктор Шакирзян з проєкту "Рівне разом" набрав 19%, а другим прийшов ректор протестантської богословської академії від ЄС Олександр Третяк - 16%.

У другому турі один із штабних екзит-полів показав практично рівний результат обох кандидатів. Тому обидва кандидати сподіваються на перемогу після остаточного підрахунку.

Дані Соціс: Віктор Шакирзян, "Рівне разом" -50,94%, Олександр Третяк, ЄС - 46,03%.

 

 

Нагадаємо,на виборах міського голови Львова перемагає діючий мер Андрій Садовий із результатом 62,8% голосів виборців.Представник "Європейської солідарності" Олег Синютка набирає 37,2% голосів.

Про це повідомляє екзит-пол соціологічної компанії Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера