На сьогоднішній ранковій прес-конференції Юлія Тимошенко зробила аналіз підсумків і наслідків місцевих виборів, за результатами яких її партія "Батьківщина" твердо посіла переможне друге місце.  

Місцеві вибори проведено переважно на партійній основі, отже їхні підсумки стали показником довіри громадян до партій та їхніх лідерів.

Політичний ландшафт України кардинально помінявся у порівнянні із тим, яким він був після минулорічних виборів президента і парламенту.

Соціологічні заміри, які констатують, що більшість громадян вважають неправильним розвиток подій в Україні, тепер підтверджено на виборчих дільницях. Партія "Слуга народу" втратила підтримку більшості виборців.

В умовах економічної та медично-санітарної кризи на тлі війни Росії проти України, а такоє кардинальних змін у світовій політиці та еконміці, повернення до політичної турбулентності є вкрай небезпечним для самих основ державності України.

 

Відтак Ю. Тимошенко сформувала 5 оперативних завдань для майбутніх депутатських фрацій партії "Батьківщина" у радах всіх рівнів:

1. Вивчення стану забезпечення лікарень та лабораторій необхідними для виявлення та лікування ковіду приладами, реагентами та ліками, рівня завантаженості ліжкового фонду, наявності медичного персоналу та підготовку планів заходів щодо поліпшення ситуації у боротьбі з пандемією у кожній громаді.

2. Допомога малому і середньому бізнесу в умовах падіння попиту-споживання та намагання центральної влади ускладнити його роботу фіскально-адміністративними заходами.

3.Забезпечення роботи систем закладів освіти, які перебувають у непевних умовах фінасування через зміну адміністративно-територіального устрою та перспектив "оптимізації".

4.Приділення особливої уваги земельним відносинам на селі, через запровадження "вільного ринкового обігу земель сільськогсподарського призначення", що загрожує перед усім фермерським господарства.

5. Моніторинг і поліпшення стану довкілля в Україні, який є одним з головних чинників негативного впливу на здоров'я нації.

 

Ю. Тимошенко пропонує на перших сесіях новообраних рад, їхніми рішеннями звертатися до президента з вимогою відкликати його підпис під законом щодо обігу сільгоспземель.в негативного впливу на здоров'я нації.

Фактично Ю.Тимошенко сформулювала ряд предметів для роботи місцевих рад, які мають стати важливим інструментом впливу суспільства - громад не лише на місцеві справи, а і, через внутрішньопартійні механізми, на стан речей в країні.

Ця робота являтиме собою альтернативу безладу та інфантильності влади, що вже півтора роки суспільство споглядає в роботі багатьох установ центральної влади.

 

Зрозуміло, що "Батьківщина" відкрита для співпраці у цих питаннях з іншими патріотичними політичними силами.

 

Пресконференція Ю.Тимошенко 

https://intvua.com/news/society/1606129618-yuliya-timoshenko-batkivshchina-alternativa-chinniy-vladi.html