Чинний президент США Дональд Трамп дав у неділю телефонне інтерв'ю телеканалу FoxNews.

Йдеться про перший інтерв'ю президента після проведених у країні президентських виборів. Звертаючись до телеглядачів, Трамп назвав вибори, що відбулися «самими зіпсованими виборами, які коли-небудь доводилося бачити». Президент заявив про тисячі поданих за нього голосів, зарахованих як голоси, подані за Джо Байдена. Крім того, він говорив про випадки, коли, за його словами, зараховувалися голоси вже померлих людей.

Трамп назвав минулі вибори «великий помийною ямою». За його словами, він повинен був виграти у всіх  штатах, що "вагалися". Він також назвав «лихом» голосування поштою. За словами Трампа, у нього набагато більше голосів, ніж потрібно, щоб здобути перемогу.

 

При цьому він висловив докір правоохоронним органам, що вони, на його переконання, залишалися бездіяльними та начебто були залучені у «оманливі» схеми.

«Як ФБР та Міністерство юстиції (реагували - ред.) - я не знаю - можливо, вони причетні до цього»,- наголосив нинішній господар Білого Дому.

Коли ведуча запитала його, чи порушило ФБР розслідування на підставі його тверджень про так зване шахрайство, Трамп образно заявив, що ця правоохоронна структура взагалі самоусунулась та «зникла безвісти».

  Як повідомлялося, директор ФБР Крістофер Рей, а також генеральний прокурор США Вільям Барр, який очолює Міністерство юстиції, були призначені президентом Трампом та почали очолювати відомства у 2017 і 2019 роках відповідно.


Таким чином, президент продовжує наполягати на тому, що вибори пройшли з масовими порушеннями.

Офіційні органи, які стежили за електоральним процесом, свідчать про протилежне.

Раніше Трамп заявив, що може залишити Білий дім, якщо колегія вибірників проголосує за його суперника - демократа Джо Байдена.

Перерахунок голосів в найбільшому окрузі штату Вісконсін, проведений на вимогу кампанії президента Дональда Трампа, завершився в п'ятницю. В результаті Джо Байден збільшив відрив від Трампа.

 

Вибори президента США відбулися 3 листопада цього року. Найбільшу кількість голосів вибірників (306 з необхідних 270-ти) набрав демократ Джо Байден. Дональд Трамп продовжує заперечувати свою поразку та поширює безпідставні звинувачення, що демократи «вкрали» його перемогу.