«Батьківщина» не підтримує особливого статусу Донбасу, бо це закладає підвалини для подальшого розвалу України.

 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у залі Верховної Ради законопроєкту №4467 «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

«Нам розказують, що цей закон про мир, але знайдіть хоч одне слово «мир» у  цьому документі! Цей закон не про захист переселенців, чи українського бізнесу, який «віджали» російські окупанти, не про розвиток Донбасу, який окупований Росією. Але цей закон про спеціальну міліцію, спеціальних суддів і прокурорів, які погоджуватимуться  з Росією», - застеріг парламентар.

Іван Крулько наголосив, що фракція «Батьківщина» виступає за об'єднання та деокупацію українських територій, але аж ніяк не за створення подальших умов для розвалу України.

«Цей закон уже не про Україну, а про те, що Росія буде впливати на Україну. Цей закон закладає підвалини для подальшого розвалу України й про те, що інші території будуть заявляти про свою окремішність і  про особливості їхніх територіальних претензій. Ми проти розвалу України. Ми за  об'єднання та деокупацію українських територій!» - підсумував Іван Крулько.