Ситуація щодо необдуманого підвищення владою тарифів на газ і тепло, яка вже викликала збурення людей по всій країні, - критична і вимагає негайних рішень. «Батьківщина» пропонує швидкий та ефективний план розв'язання кризи й закликає місцеві ради по всій країні вимагати від центральної влади його втілення.   

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у дописі на своїй Facebook-сторінці.

«Досить експериментів! Я закликаю депутатів партії «Батьківщина» по всій країні, а також представників інших сил, яким небайдужий добробут українських родин, скликати позачергові сесії рад різних рівнів і вимагати від уряду ухвалення рішення про спрямування на потреби населення газу із наших підземних сховищ за ціною закупки. Це дозволить миттєво зменшити тарифи втричі», - наголосила Юлія Тимошенко.

 

Юлія Тимошенко скептично оцінила здатність парламентсько-урядової більшості підготувати план антикризових заходів, задля вирішення ними ж самими створеної кризи  у зв'язку з підвищенням тарифів.

«Будьмо відверті: хтось реально вірить, що люди, не здатні прорахувати наслідки своїх же постанов, зуміють вигадати якийсь антикризовий план? Вони - справжні майстри створювати проблеми, а от розв'язати бодай одну сьогоднішньому Кабміну не вдалося ще жодного разу. У кращому випадку - просто тягтимуть час, у гіршому - знайдуться спритники й, скориставшись ситуацією, створять чергову корупційну схему», - застерегла Голова «Батьківщини».

 

Вона закликала владу припинити нарешті знущатися з людей, а місцеві ради - вимагати від уряду забезпечити українців газом за ціною, не вищою, аніж та, за якою газ купував державний монополіст.

«Знизити ціну на газ і комунальні тарифи в рази не лише можна, а й треба. До того ж негайно», - наголосила Тимошенко.