Українську державу на інавгурації президента США Джо Байдена офіційно представлятиме Посол України у Вашингтоні Володимир Єльченко.

 

 

Про це він сказав у понеділок в ексклюзивному коментарі Укрінформу.

«Інавгурація президента - це спеціальна церемонія в США, яка точно не пов'язана із зустрічами з іноземними лідерами. Для цього існують окремі офіційні візити», - пояснив Єльченко.

Він нагадав, що в попередні роки на церемонію інавгурації президента від кожної держави запрошувалися посли, акредитовані в Сполучених Штатах. Отже й зараз американський протокол не змінював правила участі в церемонії.

«Враховуючи те, що в США досі триває складна пандемічна ситуація, пов'язана з COVID-19, цілком зрозуміло, що й цього разу американський протокол не змінював правила участі в церемонії. Усі країни будуть представлені на рівні послів, які вже перебувають у Вашингтоні", - зауважив Єльченко.

Як уточнили в пресслужбі Посольства України в США, це стосується всіх без винятку країн, які мають свої посольства в Сполучених Штатах. «Цього року інавгураційний комітет поінформував нотою всі іноземні дипломатичні представництва у Вашингтоні, що жодних змін стосовно рівня участі не передбачається», - зауважили в українському посольстві.