Президент США Дональд Трамп і віце-президент Майк Пенс провели першу зустріч після подій у Вашингтоні, коли протестувальники штурмували будівлю Капітолію, пише CNN з посиланням на обізнані джерела.

 

За даними співрозмовників видання з адміністрації Трампа, зустріч пройшла в Овальному кабінеті.

Трамп і Пенс провели "хорошу розмову" і обговорили майбутній тиждень, "розмірковуючи про останні чотири роки роботи і досягнення адміністрації".

"Вони повторили, що ті, хто порушив закон і штурмував Капітолій минулого тижня, не представляють рух Америка перш за все, підтримуване 75 млн американців, і пообіцяли продовжувати роботу від імені країни до кінця свого терміну", - зазначив чиновник.

Зустріч пройшла на тлі закликів до віце-президента про проведення імпічменту щодо глави Білого дому. Вона була першою з дня масових безпорядків у Капітолії 6 січня.

 

Раніше повідомлялося, що відносини Трампа і Пенса погіршилися через те, що віце-президент не виключав спроб усунути Трампа.

Минулого тижня Трамп, який безуспішно намагався скасувати свою поразку на виборах 3 листопада, закликав Пенса втрутитися в процес сертифікації і закликав своїх прихильників йти до Капітолія. Зав'язалася сутичка, в якій загинули п'ятеро людей, у тому числі офіцер поліції Капітолія. Деякі прихильники Трампа під час нападі обговорювали вбивство Пенса за те, що він "зрадник".