У Берліні завершилися переговори політичних радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії щодо врегулювання на Донбасі. Переговори тривали понад шість годин.

Про це повідомило російське агентство "РИА Новости".

 

Подробиць зустрічі радників "нормандської четвірки" в Берліні жодна зі сторін поки не розкрила. Планувалося, що радники обговорять реалізацію домовленостей паризького саміту "нормандської четвірки" 2019 року в частині політичного врегулювання.

Зазначимо, зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії планувалася ще в грудні, однак з різних обставин вона не відбулася, тому зустріч перенесли на січень.

 

Водночас повідомляється, що на переговорах представників політрадників "нормандської четвірки" у вівторок остаточних рішень знайти не вдалося, за два тижні буде новий раунд переговорів. Про це повідомив журналістам заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

"Знайти остаточні рішення не вдалося, домовилися підготувати нові принципи і підходи до формування дорожньої карти Тристоронньої контактної групи з всеосяжного врегулювання конфлікту...Протягом двох тижнів ще раз зберемося і обговоримо", - сказав Козак, відповідаючи на питання "Інтерфаксу". На переговорах він очолює російську делегацію.

За його словами, наступна зустріч відбудеться в тому ж форматі за участю політичних радників і представників МЗС чотирьох країн, швидше за все, "в форматі відеоконференції".

 

Від України до Берліну прибув керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Росію на сьогоднішній зустрічі в Німеччині представляв заступник адміністрації російського президента Дмитро Козак.