Розроблений «Батьківщиною» законопроєкт № 1177, у якому передбачається встановлення ціни на газ не вище трьох гривень, допоможе владнати штучно створену владою тарифну кризу.

 

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

Вона зазначила, що охочі підписатися під документом, який знижує тарифи майже втричі та відновлює справедливість, знайшлися майже в усіх фракціях.

«Це дає надію, що наш законопроєкт буде поставлено в порядок денний і підтримано Верховною Радою. Тож, якщо цей законопроєкт буде проголосований, вже ніхто - ні уряд, ні президент, ні НКРЕКП не зможуть нічого змінити. І справедливість буде відновлена законом», -  наголосила лідер «Батьківщини».

Запропонований «Батьківщиною» законопроєкт, запевнила Юлія Тимошенко, для країни, він для людей. Він не тільки про зниження тарифів, а й про відродження економіки.

«Сьогодні все в руках більшості в парламенті та, безумовно, всієї влади. Можна зробити справедливі тарифи за декілька тижнів, для цього роки не потрібні. Тому хочеться вірити, що у сесійній залі знайдеться бодай на одного депутата більше серед тих, хто дійсно непокоїться про інтереси людей, а не відстоює інтереси корупціонерів з «Нафтогазу», - підсумувала Юлія Тимошенко.