«Батьківщина» не підтримує запропонований порядок денний нової сесії Верховної Ради, бо він не вирішує проблем людей.

 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду проєкту постанови №4690 щодо порядку денного нової сесії Верховної ради України.

За словами парламентаря, до порядку денного не включені 42 законопроєкти «Батьківщини», у тому числі проєкт закону №4680, що вирішує тарифне питання.

«Цей законопроєкт передбачає можливість знизити утричі ціну на газ для населення, і він не включається ні на цей тиждень, ні на сесію взагалі. Це те, що сьогодні хотіли б люди, щоб було включено і проголосовано у парламенті. Але його не включають у порядок денний сесії аж до липня», - обурився Іван Крулько.

Народний депутат закликав парламент формувати відповідальний порядок денний і згадати те, що вони обіцяли людям, коли йшли на вибори.

«Український парламент має вирішувати питання, які турбують кожну родину, і змінювати курс розвитку країни. Але подивіться порядок денний на сьогодні, завтра, четвер, чи є там хоч одне питання, яке потрібно вирішити терміново для людей? Те, що потрібно людям, парламент не розглядає, а те, що є відверто лобістським і, що погіршує життя кожного українця, ставиться у позачерговому порядку до розгляду. Це не порядок сесії українського парламенту і не те, чого сьогодні чекають люди», - наголосив Іван Крулько.