Для уникнення енергетичних криз у майбутньому і для встановлення справедливих тарифів для людей необхідно ліквідувати корупційного монополіста НАК «Нафтогаз» і провести повномасштабну реформу енергетичної галузі.

 

Про це під час брифінгу заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«Які ще факти потрібні для монобільшості та для Офісу президента, щоб зрозуміти, що вихід лише один? Не зміна керівників, а повна ліквідація злочинного угрупування НАК «Нафтогаз» і повномасштабна енергетична реформа, яка полягатиме в тому, щоб газ українського видобутку направлявся українському населенню з рентабельністю 30%», - переконаний народний депутат.

Він нагадав, що розроблений «Батьківщиною» законопроєкт №4680 дозволить не лише знизити тарифи втричі, а й припинить корупцію на ринку. Документом пропонується направити на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупки, врахувавши лише витрати на його транспортування й зберігання.

«Останні 5 років «Нафтогаз» займається винятково одним видом бізнесу - перепродажем газу українського видобутку обсягом 14 мільярдів кубів з величезними націнками. Це чорна скриня, в якій зібрані мільярди наших з вами грошей, якими годуються всі чиновники й експерти, які захищають цей корупційний клондайк», - обурився Олексій Кучеренко.