Включені цього тижня до порядку денного Верховної Ради законопроєкти не допомагають боротися з ковідом, не запроваджують страхову медицину та не знижують тарифи, вони остаточно позбавляють українську націю української землі.

 

На цьому наголосила під час виступу у парламенті Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Особливе занепокоєння, за її словами, викликає законопроєкт №2194, до якого народні депутати вже внесли тисячі правок.

«Цей документ знищує поняття «особливо цінні землі», адже законопроєктом усувається положення Земельного кодексу, яким заборонялося знімати один метр верхнього шару землі. А я нагадаю, що родючі землі - це якраз і є один метр ґрунту, 40 сантиметрів - це чорноземи. 1% гумусу формується 100 років, а у нас його 4-6%», - повідомила Юлія Тимошенко.

На переконання лідера «Батьківщини», вказаний законопроєкт продовжує стратегію влади щодо розпродажу землі іноземцям і ставить крапку на українському фермерстві.

«З 1991 по 1997 рік фермерам безкоштовно віддавали землі по 50 гектарів, і на цьому тримається наше фермерство. Цим законопроєктом у фермерів будуть забирати землі, якщо вони не знайдуть гроші, щоб за неї заплатити. По суті цей закон нищить українську незалежність, суверенітет і позбавляє українців права на життя. Не здавайте Україну!» - закликала Юлія Тимошенко народних депутатів Верховної Ради.