Депутати від монобільшості запевняють, що законопроєкт №2194 допоможе передати сільськогосподарські землі громадам для використання в інтересах людей. Це великий обман. Фактично українські родючі землі продаються іноземцям, а вітчизняне фермерство - знищується.

 

Про це під час обговорення правок до законопроєкту №2194 заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Для того, щоб цей обман спростувати, відкрийте законопроєкт і прочитайте його! В української нації забирають українську родючу землю, яка може забезпечити мільйони робочих місць, гарантувати продовольчу безпеку, органічну продукцію, дати сотні мільярдів євро доходів. А ухваливши вказаний законопроєкт, українська земля буде приносити прибутки глобальній і вітчизняній олігархії, а наші фермери, селяни, одноосібники - просто викреслюються з життя», - зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також нагадала про обіцянку президента, що вагомі для країни питання будуть ухвалюватися через всенародний референдум, і лише потім виноситимуться на голосування в залі парламенту. Однак вже більше двох років закону про референдум немає.

«Законопроєкт про проведення референдуму, який підтримала Верховна Рада, вже півтора місяця президент не підписує саме тому, що вони сьогодні протягують закон, який позбавляє Україну останнього впливу на свою сільськогосподарську землю. Через парламент реалізується грубий розпродаж землі проти інтересів України, без референдуму», - наголосила Юлія Тимошенко.

Вона пообіцяла, що команда «Батьківщини» докладе усіх зусиль, аби захистити українську землю від остаточного розпродажу. Фракція вже подала до законопроєкту №2194 понад 1000 правок.

Нагадаємо, 16 березня Юлія Тимошенко під час свого виступу з трибуни Верховної Ради звернулась до українців і повідомила, що цього тижня влада планує остаточно позбавити українців землі. Законопроєкт №2194, на її переконання, нищить українську незалежність, суверенітет і позбавляє українців права на життя.