Сьогодні Заступник голови Партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря закликав владу України не підміняти реальну дипломатичну роботу паркетними заявами.

 

Про це він заявив з парламентської трибуни, виступаючи перед голосуванням за Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту (5312), який пізніше було ухвалено 308 народними депутатами.

«Фракція «Батьківщина» підтримує цю заяву. Більше того, за наполяганням нашої фракції в тексті заяви з'явилося нагадування про Будапештський меморандум, яке чомусь дивним чином було відсутнє в першій версії документу», - сказав Григорій Немиря.

«Але, іноді у мене складається враження, що депутатів Верховної Ради використовують, як дипломатичні меблі, а парламент перетворюється на джерело паркетних заяв. Парламент минулого скликання прийняв 17 заяв. А заява, яку ми зараз розглядаємо, буде вже  четвертою у цьому скликанні. А що буде, якщо наступного тижня, не дай Бог, ще чотири або більше військових загинуть? Чергова заява? «Батьківщина» вважає, що паркетними заявами не можна підміняти реальну сильну дипломатичну роботу. Ми закликаємо до справжнього єднання в ім'я сильної України».