В РНБО здійснюють цілодобовий моніторинг ситуації та розробляють різні сценарії реагування на спроби Росії дестабілізувати ситуацію.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Ради національної безпеки і оборони України, про це секретар РНБО заявив під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

 

 

"Сторони обмінялися думками щодо безпекової ситуації в регіоні, зокрема в контексті ескалації російського впливу на сусідню Білорусь та підготовки до російсько-білоруських стратегічних навчань "Запад-2021", - ідеться в повідомленні.

За словами Данілова, Апарат РНБО здійснює цілодобовий моніторинг ситуації та розробляє різні сценарії реагування на розвиток подій. "РФ, на жаль, не має наміру припиняти спроби дестабілізації ситуації в регіоні", - сказав він.

Данілов додав, що підтримка з боку стратегічних партнерів України є вкрай важливою для протидії російській гібридній загрозі.

 

Секретар РНБО висловив подяку канадській стороні за всебічну допомогу Україні. "Канада - це наш надійний друг і партнер", - сказав він.

Своєю чергою, посол Канади відзначила рішучість України у питаннях санкційної політики і заявила про незмінність підтримки з боку Канади на шляху до відновлення територіальної цілісності і суверенітету над тимчасово окупованими територіями України.

За останніми даними, Росія стягує до кордонів України війська і техніку. Контрольовані РФ сили в ОРДЛО продовжують порушувати режим припинення вогню.

Головне управління розвідки Міністерства оборони попередило, що РФ готова до широкомасштабних провокацій проти України.