Зростання імпорту цукру спрогнозували в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України в 2020/2021 маркетинговому році в 13,3 раза у порівнянні з попереднім МР - до 120 тис. тонн. Про це повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку, пише  agronews.ua.

 

Згідно з уточненими даними Мінекономрозвитку в квітні, прогноз запасів цукру в Україні на кінець 2020 / 2021 МР підвищений на 16% - до 287 тис. тон через зростання його імпорту.

 

Загальне виробництво цукру в Україні в нинішньому маркетинговому році очікується на рівні 1,11 млн тонн.

Крім того, відомство повідомило про перегляд обсягів імпорту соєвих бобів в 2020 / 2021МГ, збільшивши його в 2,33 раза - до 70 тис. тон.

 

Схожа картина і на українському ринку свинини.

 

Імпорт свинини з європейських країн в Україні істотно збільшився за останні місяці. Починаючи з нового року, в країну ввезли 7,4 тис. тон свинини, що в три рази більше, в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, коли свинини завезли не більше 2,4 тис. тон.

 

Основні експортери м'яса в Україну - Данія, Польща і Нідерланди, де ціни на свинину значно дешевше, ніж у нас. Невелика частина свинини потрапляє до нас з Канади та Іспанії.

За даними Асоціації м'ясної галузі (АМО), європейські свині на початку березня коштували на 10-12 грн/кг менше наших. Наприклад, в Нідерландах вартість свиней в живій вазі в лютому становила € 1,08 (35,6 грн) за кг, тоді як в Україні ціна зросла з 40 до 46 грн/кг.

 

Експерти зазначають, що зростання цін на свинину в лютому-березні стався через дозвіл імпорту німецької свинини в ряд країн. Однак, в квітні закупівельні ціни на свинину повинні знизитися.

В Україну масово везуть свинину з Європи, яка дешевше за вітчизняне м'ясо 

 

У Європі вартість обробленої туші така ж, як в Україні коштує жива свиня

 

Раніше в Україні прогнозували зростання ціни на свинину і інше м'ясо через зміну ставки ПДВ. Прогнозують, що незабаром виросте в ціні не тільки свинина, але і курка і яловичина. Ціни на м'ясо зростуть у середньому на 10%.