Російська сторона вважає, що активізація бойових дій на Донбасі стане початком кінця України. Як і вступ України до НАТО.


Про це на прес-конференції заявив заступник голови Адміністрації президента Росії та парламентер на рівні політичних радників Дмитро Козак.

"Я вважаю, що початок бойових дій - це початок кінця України. Це самостріл - постріл собі не в ногу, а в скроню", - заявив він.

Він також прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що вступ до НАТО є єдиним шансом покласти кінець війні на Донбасі.

"Де НАТО і де конфлікт в Україні. Де логіка? Це теж початок розвалу України... Ніяке НАТО не буде втручатися в цей конфлікт", - додав Козак.

 

Також російська сторона назвала 19 квітня датою чергових переговорів радників у нормандському форматі.

За словами Козака, РФ та Німеччина сьогодні обговорили продовження контактів.

"Подивимося, я думаю, найближчим часом буде ще якась ініціатива, такі переговори вже були ініційовані... на 19 квітня у нас в нормандському форматі ініційовані переговори. Подивимося, як зміниться ситуація після цього обміну думками на вищому рівні", - повідомив він.

Раніше в українській делегації в ТКГ повідомили, що нормандський саміт планується на квітень, однак ніяких підтверджень цієї інформації не було.