Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган в ході зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським висловився на підтримку мінських угод: в їх рамках необхідно знизити напруженість на Сході України. Він заявив про готовність надавати будь-яку підтримку з цього питання.


"Ситуацію на Донбасі треба вирішувати мирним шляхом в рамках міжнародного законодавства... Ми хочемо, щоб було знижено напругу на Донбасі, і в рамках виконання умов Мінських домовленостей встановилося перемир'я... Ми готові надавати будь-яку підтримку з цього питання", - заявив турецький лідер.

Ердоган також висловив підтримку «Кримської платформи» і підтвердив принципове рішення Туреччини не визнавати "анексію Криму".

"Ми заявили, що підтримуємо Кримську платформу, ініціативу України, яка спрямована на зближення міжнародного співтовариства по Криму", - додав президент Туреччини.

Нагадаємо, Ердоган заявив, що його країна хоче продовжувати стратегічне партнерство з Україною.

 

Варто відзначити, що 9 квітня президент Росії Володимир Путін і Ердоган провели телефонні переговори. Обговорили, зокрема, ситуацію на Донбасі і в Чорному морі.