Глава комітету з міжнародних справ російської Думи Леонід Слуцький очікує, що в ході весняної сесії ПАРЄ, яка відкриється 19 квітня, буде прийнята "жорстка антиросійська" резолюція щодо ситуації з Олексієм Навальним, пише УП.

 

Слуцький заявив, що дев'ятнадцятого числа в Страсбурзі відкриється чергова сесія ПАРЄ. І як раз в форматі термінових дебатів, тобто особливо актуальним досьє, з прийняттям резолюції, буде досьє Навального. Зрозуміло, що це буде жорстка антиросійська резолюція.

Він додав, що ця ситуація може підштовхнути російську сторону до того, щоб вийти з організації.

 

Нагадаємо, 3 лютого російський суд засудив Навального до 3,5 років в'язниці. 28 лютого політика перевезли до виправної колонії у Володимирській області.
У березні адвокати заявили про стрімке погіршення його стану здоров'я. За їх словами, політик відчуває сильні болі в спині та у правій нозі, яка у нього практично не діє.
31 березня Навальний оголосив голодування, вимагаючи пустити до нього лікаря.
Десятки депутатів Європарламенту та парламентів окремих країн ЄС оприлюднили спільне звернення у зв'язку зі станом ув'язненого російського опозиціонера Навального. При цьому впливові німецькі політики звинуватили Росію у цілеспрямованих тортурах Навального.