Держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в середу поговорили по телефону і домовилися зустрітися 20 травня в Рейк'явіку на полях засідання Арктичної ради.


Нагадаємо, що, як заявив раніше спецпредставник США з питань роззброєння Роберт Вуд, в даний час йде підготовка до до саміту президента Байдена і президента РФ Володимира Путіна, повідомляє ГА.

«Президент Байден і президент Путін погодилися проаналізувати дискусії з проектами рішень керівництва, пов'язаних з контролем над озброєннями і новим викликам безпеки», - зазначив Вуд, виступаючи на віртуальній конференції ООН з проблем роззброєння.

Як повідомили в прес-службі Держдепартаменту, в ході телефонної бесіди Блінкен і Лавров обговорили можливості для співпраці в період головування Росії в Арктичному раді.

Державний секретар США Ентоні Блінкен у сьогоднішній розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим повторив попередні заяви президента США Джо Байдена про рішучий намір Вашингтона захищати американських громадян та твердо діяти на захист інтересів США у відповідь на дії Росії, які шкодять США, чи їх союзникам. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Державного департаменту США.

 

 

"Продовжуючи контакти з Росією для просування інтересів США, ми зберігаємо чітке бачення викликів, які становить Росія", - відзначив Блінкен у Twitter.