Партія ВО «Батьківщина» може стати «важливим елементом нової політичної системи», і нині має вкрай високу підтримку суспільства, зокрема, щодо питання проведення Всеукраїнського референдуму щодо продажу сільськогосподарської землі.

 

Про це під час прес-конференції сказав експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко, передає INTV.

 

«Батьківщина» - це не політичний проект, не партія-одноденка, а партія із сталою історію та визначеною ідеологією, зокрема, у питаннях соціально-економічної взаємодії суспільства і влади, з яскравим лідером і з широкою командою людей, які розуміють (...) справедливість тез, які пропонує Партія ВО «Батьківщина». І саме зараз Тимошенко розвиває свою електоральну базу», - сказав він.

 

Політолог відзначив, що Партія ВО «Батьківщина» юридично цілком правильно і доречно поставила питання щодо можливості купівлі землі лише державою.

 

«Виключно держава має право включатись у питання перерозподілу земельних ресурсів, як це має місце в усьому цивілізованому світі. Це нормально, правильно і легко донести до найширшого загалу», - зауважив він.