Опозиція починає ворушитись, але до перехоплення ініціативи у влади ще далеко,бо Зеленський в рукаві має ще багато козирів, зауважив на своїй сторінці у facebook політолог Ігор Петренко.

 

Найкращі позиції з опозиційних парламентських партій продовжує займати Батьківщина, аналізує ситуацію політолог.

"Рейтинг цієї політсили зростає, як і підтримка самої Тимошенко. Стратегічною її метою наразі є зупинка ринку землі", - пише Петренко.

Також експерт зауважив, що крім організації референдуму Тимошенко дуже активна й в контексті розгляду провадження в КСУ щодо закону про ринок землі.

"Зокрема, на днях вона подала заяву про злочин представників УДО, які зірвали розгляд «земельної» справи у КСУ не пустивши на засідання голову суду та одного з суддів. Крім того, якщо референдум не вдасться провести, а КСУ затягуватиме розгляд справи Тимошенко анонсує проведення безстрокових мирних протестних акцій", - нагадав політолог.

Як бачимо, резюмує експерт, Тимошенко відповідально й завзято взялась за питання землі. Також вона одна з небагатьох політиків, хто приділяє першорядне значення проблемам бідності, що корелюється з останніми соціологічними опитуваннями.